Predaj domény parfemika.sk

doména parfemika.sk je na predaj

Cena domény parfemika.sk je 490 EUR aj s celým eshopom a softvérom

volajte 0915 899 836

Parfémy a tvorcovia

Tlačiť

Parfémy Estée Lauder

Estée Lauderová, jedna z najvýznamnejších tvorkýň parfumov na svete, mala legendárne väzby k strednej Európe: jej matka bola maďarského pôvodu a otec bol československý armádny jazdec.

Čítajte viac

Tlačiť

Parfémy Salvador Dalí

Salvador Dalí

Salvador Dali, jeden z najslávnejších, najrozporuplnejších maliarov dvadsiateho storočia uzrel svetlo sveta roku 1904 v severovýchodnej časti Španielska ako syn figueraského notára. Už v mladom veku sa uňho jasne prejavilo výnimočné maliarske nadanie a živá fantázia.

Parfémy Dalí

Tlačiť

Davidoff - značka nesúca meno "Cára cigár"

Značka nesúca meno Zina Davidoffa, označovaného za "cára cigár". Zino Davidoff sa narodil roku 1906 v Kyjeve na Ukrajine, kde jeho rodičia vlastnili malú trafiku.

Parfémy Davidoff

Tlačiť

Parfémy Hugo Boss - prirodzený šarm, vysoký štandard

parfemy hugo boss

Hugo Boss založil roku 1923 spoločnosť, ktorá je v súčasnosti jedným z najdôležitejších európskych výrobcov špičkovej pánskej módy. Značka je synonymom prirodzeného šarmu, vyhraneného vkusu a vysokého štandardu.

Parfémy Hugo Boss - prečítajte si celú históriu parfémov Hugo Boss

Tlačiť

Parfémy Bvlgari - Korene až z Grécka

Korene rodiny Bvlgari siahajú do Grécka, kde jej členovia zaujímali významné postavenie v striebrotepeckom remesle. Zakladateľ rodu Sotirio sa vysťahoval do Talianska, kde si roku 1884 v Ríme na Via Sistina otvoril prvý obchod.

Parfémy Bvlgari - prečítajte si celú históriu parfémov Bvlgari

Viac o parfumoch

Prečo nakupovať u nás?

- poštovné a balné nad 100 EUR zdarma
- parfémy "k dodaniu ihneď" máme skladom
- garancia najnižších cien
- expresné doručenie parfémov
- týždenné akcie na parfémy

E-shop parfemika.sk vám ponúka originálne parfémy (Lacoste, Gucci, Hugo Boss, Calvin Klein, Diesel, Versace) a kozmetiku svetových značiek (Bioderma, Biotherm, Clinique, Elizabeth Arden, Estee Lauder, Eucerin, Lancaster) s garanciou najnižších cien. Pravidelne pre vás pripravujeme týždenné akcie za neuveriteľné ceny. Expresné doručenie parfémov až k vašim dverám. Ak ste v našej ponuke nenašli parfém, o ktorý máte záujem, kontaktujte nás e-mailom, alebo telefonicky na čísle 0949 045 454.