Predaj domény parfemika.sk

doména parfemika.sk je na predaj

Cena domény parfemika.sk je 490 EUR aj s celým eshopom a softvérom

volajte 0915 899 836

Tlačiť

Parfémy Bvlgari - Korene až z Grécka

Korene rodiny Bvlgari siahajú do Grécka, kde jej členovia zaujímali významné postavenie v striebrotepeckom remesle. Zakladateľ rodu Sotirio sa vysťahoval do Talianska, kde si roku 1884 v Ríme na Via Sistina otvoril prvý obchod.

S pomocou synov otvoril roku 1905 ďalší obchod na Via Condotti, ktorý je ešte aj dnes vlajkovou loďou spoločnosti Bvlgari. Značka sa preslávila jedinečnými šperkmi, štýlovo inšpirovanými gréckym a rímskym klasicizmom, talianskou renesanciou a rímskou zlatotepeckou školou 19. storočia. Značka Bvlgari - to nie sú iba šperky, ale aj šatky, kabelky, okuliare, hodinky a ďalšie nádherné doplnky. Do sveta vôní vstúpila roku 1992.

parfemy bvlgari

Na všetkých jej produktoch sa odráža mimoriadny zmysel pre detail. Jednoduchý lineárny dizajn obalov i flakónov zvýrazňuje to, čo parfumy jemne naznačujú. Počas svojho krátkeho pôsobenia v oblasti vôní získala spoločnosť už dvakrát parfumérskeho Oscara.
Roku 1997 udelila FIFI ocenenie parfumu Bvlgari pour Homme za najlepšiu pánsku vôňu a obal pánskej vône, vôňa pre ženy aj mužov Black získala roku 1999 takisto dve ocenenia.

Najznámejšie parfémy značky Bvlgari:

Parfém Bvlgari pour Femme

parfemy bvlgari pour femme

Tak ako vzácny šperk, tvarovaný pomaly, aby jeho prvky harmonizovali, Bvlgari dosahuje svojej úplnosti vďaka striedaniu početných vonných esencií. Jeho buket sa otvára sviežimi a krištálovými tónmi hlavy parfumu a rozvíjajú sa okolo kvetinového srdca, kde je dominantná aróma jazmínového čaju Sambak, trhaného v skorých ranných hodinách, čím je ešte lahodnejšia.

Potom sa mieša s jemnou zmyselnou vôňou Mimózy z Grasse. Ruža "Prélude" použitá v parfume po prvýkrát, zvýrazňuje nadčasový charakter vône, zatial čo fialka jej dodáva živosť, no jemne sa prelína do základných tónov, kde prevláda pudrová a mošusová aróma.

Parfém Bvlgari pour Femme si môžete objednať tu >>

Parfém Bvlgari pour Homme

parfemy bvlgari pour homme

Osviežujúci grapefruit s tónmi drevín. Jedinečná zmes rozmanitých tónov je založená na súlade korenistej sviežosti zázvoru a hlbokej šťavnatej vône kvetov tabaku, ktoré vytvárajú prekvapujúci čuchový štvorec s netušenými kontrastmi. Výsledkom kombinácie ľadových a ohnivých tónov je výrazná, nezabudnuteľná vôňa.

Duch sa odráža v štvorcových líniách, základným designom flakónu, ktorý vyjadruje pevnosť charakteru, odmietnutie všetkých kompromisov, oslobodenie sa od formálnosti. Protiklad medzi priesvitnosťou skla a hlbokou modrou uprostred štvorca vykladá pozoruhodný príbeh vyvolávajúci dojem nekonečnosti vesmírnych hlbočín a mýtov zrodených v budúcnosti a prísľub nepredvídateľných emócií

Parfém Bvlgari pour Homme si môžete objednať tu >>

Parfém Petits et Mamans

parfemy bvlgari Petits et Mamans

Prinavráti večné detstvo všetkými zmyslami. Pre deti a mamičky, ktoré si ako tajomstvo uchovávajú spojenie s detstvom a večne mladým duchom. Pri vytváraní línie PETITS ET MAMANS si Bvlgari zvolil najjemnejší druh čaju, harmančekový, ako hlavnú zložku tejto vône, obohatený o originálny púdrový tón, ktorého ľahká vôňa sa už dlho prihovára k dospelým a deťom. Exkluzívne prírodné zložky ako je broskyňový a ľaliový výťažok v kombinácii s relaxačnými vlastnosťami harmančeku zaručujú jemnosť parfumu PETITS ET MAMANS..

Parfém Petits et Mamans si môžete objednať tu >> Parfém PETITS ET MAMANS - Bez alkoholu :: Parfém PETITS ET MAMANS

Parfém Black

parfemy bvlgari Black

Je dokonalým odrazom veľkomesta, a to tak svojou zmyselnou vôňou, ako aj triezvym obalom, ktorý je kombináciou priezračného skla, chladného kovu a gumy. Na rozdiel od väčšiny vôní nemá Black vonnú pyramídu. Je to vôňa "blok" s dominantnou zložkou čierneho čaju, ktorú dopĺňa guma, kaučuk a santalové drevo.

Parfém Bvlgari Black UNISEX si môžete objednať tu >>

Parfém BLV II

parfemy bvlgari BLV II

BLV Eau de Parfum II je líniou intenzívnych tónov orientu s ambrovou vôňou, esencií fialiek, anízu, mandarínky a dúškom sladkého drievka.

Parfém BLV II si môžete objednať tu >>

Parfém AQUA POUR HOMME

parfemy bvlgari AQUA POUR HOMME

Osviežujúca vôňa obohatená morskými výťažkami, vôňou pomarančových hájov a prírodných zložiek. Iskrivá, pozitívnymi emóciami vibrujúca vôňa je čistou a ako ranná rosa osviežujúcou esenciou určenou mužovi, ktorý si cení svoje schopnosti sebaovládania a jasnej mysli.

Svieža kompozícia v sebe spojuje bohatstvo morských tónov, vôňu pomarančových hájov a ctí si súlad medzi štvoricou základných prvkov: vody, ohňa, zemi a vzduchu. Nezameniteľná aróma novej vône Bvlgari okúzľuje prírodnými a dokonale čistými tónmi.

Pafrém AQUA POUR HOMME si môžete objednať tu >>

Parfém Bvlgari JASMIN NOIR

parfemy bvlgari BVLGARI  JASMIN  NOIR

Sofistikovaná a zvodná vôňa Jasmin Noir je najnovším prírastkom k v kolekcii klasických vôní Bvlgari. Otvára novú kapitolu vo svete príťažlivosti a kreativity, ponúka modernú interpretáciu jedného z najvzácnejších kvetov používaných v parfumérstve - jazmínu. Jasmin Noir, alebo čierny jazmín, rozdúcha Vašu predstavivosť. Snehobiely delikátny a drobný kvet v šere uvoľňuje teplé a zmyselné tóny, aby tak odhalil svoju hypnotizujúcu a záhadnú dušu.

Jasmin Noir je originálnou interpretáciou tejto duality, transformuje vzácny a tajomný kvet do metafory. Jasmin. Tak ako jemné nuansy jazmínových okvetných lístkov kontrastujú s celkovou intenzitou kvetu, žena, pre ktorú je Jasmin Noir určený, odhaľuje jemnú a zároveň zvodnú dušu. Vôňa Jasmin Noir je jej najcennejším tajomstvom: otvárajú ju živé, svieže tóny, ktoré sa rozvíjajú do príjemnej hrejivosti, aby odkryli fascinujúcu osobnosť.

Parfém Bvlgari JASMIN NOIR si môžete objednať tu >>

Parfém Bvlgari OMNIA

parfemy bvlgari OMNIA

Žena, pre ktorú bola vôňa Bvlgari OMNIA vytvorená, je elegantná a hrdá, pôvabná a zmyselná, syntéza rôznych kultúr a časov. Predstavuje epicentrum a splynutie. Dokonalý bod stretnutia tých najvzácnejších vôní, najintenzívnejších emócií a tých najnezabudnuteľnejších pocitov. Vzácne orientálne korenia ako šafran, zázvor, kardamóm a čierne korenie napĺňajú vôňu OMNIA očarením a tajomstvom. Orientálne indické tóny.

Drahocenné orientálne korenie - šafrán, zázvor, kardamom a čierne korenie naplňujú Bvlgari Omnia čarom a tajomstvom. Mandarinka jej dodáva svieži tón. Vzácny čaj Masala obsadený v srdci vône jej vtisne pečať orientu. Biela čokoláda a indické drevo vnáša dotyk rozkoše.

Parfém Bvlgari OMNIA si môžete objednať tu >>

Parfém Bvlgari OMNIA AMETHYSTE

parfemy bvlgari OMNIA AMETHYSTE

Ľahká, svieža, kvetinovo ovocná vôňa s veľmi jemným drevitým nádychom s delikátnou esenciou kosatca a ružových záhrad v objatí rannej rosy. Očarí svojou sviežosťou a vitalitou. Prirodzené tóny čerstvej miazgy napĺňajú vôňu energiou zvýraznenou šteklivosťou ružového grapefruitu, čím vôňa získava žiarivý, transparentný charakter.
V srdci sa rozvinú dominantné akordy kosatca a púčikov bulharskej ruže. Delikátny ovocný charakter kosatca - výnimočne vo forme kvetu - splýva so zamatovou sviežosťou bulharskej ruže do unikátnej voňavej kombinácie.

Parfém Bvlgari OMNIA AMETHYSTE si môžete objednať tu >>
parfémy Bvlgari Výber parfémov Bvlgari je naozaj bohatý. Pozrite si všetky parfémy značky Bvlgari v našom E-shope

Viac o parfumoch

Prečo nakupovať u nás?

- poštovné a balné nad 100 EUR zdarma
- parfémy "k dodaniu ihneď" máme skladom
- garancia najnižších cien
- expresné doručenie parfémov
- týždenné akcie na parfémy

E-shop parfemika.sk vám ponúka originálne parfémy (Lacoste, Gucci, Hugo Boss, Calvin Klein, Diesel, Versace) a kozmetiku svetových značiek (Bioderma, Biotherm, Clinique, Elizabeth Arden, Estee Lauder, Eucerin, Lancaster) s garanciou najnižších cien. Pravidelne pre vás pripravujeme týždenné akcie za neuveriteľné ceny. Expresné doručenie parfémov až k vašim dverám. Ak ste v našej ponuke nenašli parfém, o ktorý máte záujem, kontaktujte nás e-mailom, alebo telefonicky na čísle 0949 045 454.