Predaj domény parfemika.sk

doména parfemika.sk je na predaj

Cena domény parfemika.sk je 490 EUR aj s celým eshopom a softvérom

volajte 0915 899 836

Tlačiť

Parfémy Hugo Boss - prirodzený šarm, vysoký štandard

parfemy hugo boss

Hugo Boss založil roku 1923 spoločnosť, ktorá je v súčasnosti jedným z najdôležitejších európskych výrobcov špičkovej pánskej módy. Značka je synonymom prirodzeného šarmu, vyhraneného vkusu a vysokého štandardu.

No nebolo to tak vždy. Počas hospodárskej krízy bol donútený uviesť spoločnosť k bankrotu. V roku 1931 však spoločnosť dosiahla dohodu s veriteľmi, a šesť šijacích strojov začali znova šiť. V tom istom roku vstúpil do nacistickej strany, a stal sa ich aktívnym členom a sponzorom. Neskôr tvrdil, že vstúpil do strany, aby znížil nezamestnanosť.

Z reklamy z roku 1934/1935 vidieť, že firma bola dodávateľom nacistických uniforiem, čo je podstatne pomohlo zvýšiť zisky. U uspokojeniu dopytu, neváha použiť počas vojny množstvo zajatcov z okupovaných krajín.

V roku 1946 prebieha v Nemecku denacifikácia, kde aj Boss bol označený za aktívneho člena nacistickej strany, aj keď do nej vstúpil pred rokom 1933. Bol zbavený práv viesť podnik, udelili mu pokutu, nemal žiadne hlasovacie právo. Zomrel v roku 1948. Jeho podnik ho však prežil.

Súčasnosti je značka Hugo Boss symbolom prirodzeného šarmu, vyhraneného vkusu a vysokého štandardu v oblasti módy, parfumov.

Najznámejšie parfémy značky Hugo Boss

Parfém Boss N°1

parfemy hugo boss number one

Kompozícia zložená z exotického dreva a korenia spolu s arómou citrusu a s provensalskými bylinami dodáva tejto vonnej kreácii nezameniteľný mužský charakter. Kvalitou je orientovaná na mužov s vycibreným vkusom. Čierno-biely dizajn balenia podčiarkuje exkluzivitu vône.

Parfém Boss N ° 1 si môžete objednať tu >>

Parfém Hugo Boss HUGO Element

parfemy hugo boss element

Svieža, moderná, mužná vôňa HUGO Element je stvorená pre tých mužov, pre ktorých je mesto zdrojom nevyčerpateľnej energie. Vôňa, ktorá oživí vašu kreatívnu energiu, symbolizuje štyri živly. Jej tvorcovia sa inšpirovali mramorom, na formovaní ktorého sa všetky živly podieľali, pochádza zo zeme, vytvaroval ho oheň a obrúsil vzduch a voda. Živly vo vôni symbolizujú jej štyri základné zložky.

Parfém Hugo Boss HUGO Element si môžete objednať tu >>

Parfém Hugo Boss HUGO

parfemy hugo boss HUGO

Vôňa mnohých rozmerov, osobnej identity, jasná, čistá a nenapodobiteľná. Dokonale stelesňujúca elán dnešných mladých ľudí. Heslom je: 'Your fragrance, your rules' - 'Vaša vôňa, Vaše pravidlá'.

Parfém Hugo Boss HUGO si môžete objednať tu >>

Parfém Hugo Boss HUGO XY

parfemy hugo boss XY

Hugo XY stanovuje interpretáciu s moderným dôrazom tónov mäty a bazalky, ktoré z vône vytvárajú aromaticko-svieži buket. Hugo XY je novým typom aromatickej vône bez tónov levandule a geránia, zvyčajných prvkov pánskych vôní. Okrem inovačných zložiek Hugo XY využíva tiež patentovanú technológiu Time Release Technology, aj preto si túto mužnú esenciu môžeme vychutnať naplno a omnoho dlhšie, než sme pri vôňach zvyknutí.

Parfém Hugo Boss HUGO XY si môžete objednať tu >>

Parfém HUGO ENERGISE Hugo Boss

parfemy hugo boss Energise

Parfém HUGO ENERGISE vyjadruje stretnutie štýlu a energie. Je dokonalou protilátkou na každodennú šedú jednotvárnosť a nudu. Vymaňte sa z nej! Utečte! Osloboďte samého seba! Tam, kde ste sa predtým prechádzali, bežte! Vyšplhajte sa na mrakodrapy, ktoré ste doteraz pozorovali len zdola! Nijaké zábrany, len ďaleký horizont!

Parfém HUGO ENERGISE Hugo Boss si môžete objednať tu >>

Parfém HUGO WOMAN

parfemy hugo boss Hugo Women

Sebaistá, nežne zmyselná, plná energie, moderná… Taká je vôňa Hugo Woman - vôňa inšpirovaná modernými a sebaistými ženami. Vystihuje dokonalú rovnováhu medzi minimalizmom a zmyselnosťou, jedinečne stelesňuje ducha novej doby

Parfém HUGO WOMAN si môžete objednať tu >>

Parfém INTENSE Hugo Boss

parfemy hugo boss Intense

Vôňa INTENSE predstavuje nový spôsob zvádzania - jemné vrchné tóny vyvolávajú prenikavú zmyselnosť v srdci. Výnimočnou kombináciou tónov vanilkovej orchidei v srdci vône a teplých prenikavých tónov ambry v základe, sa vôňa BOSS INTENSE vyníma medzi ostatnými vôňami. Vanilková orchidea sa vyskytuje v horských oblastiach.

Aj napriek malému kvietku má veľmi výraznú a jedinečnú vôňu. Oranžová farba ambry vyžaruje teplé tóny a dodáva BOSS INTENSE auru vášne a zmyselnosti. Vôňa je dokonale vyvážená. Je jemná, ale postavená na intenzívnych tónoch srdca, ktoré odrážajú vnútornú silu a eleganciu ženy Boss Intense. Výsledkom je silná zmyselnosť.

Parfém INTENSE Hugo Boss si môžete objednať tu >>

Parfém BOSS NO.6 Hugo Boss

parfemy hugo boss NO.6

Táto vôňa vyžaruje sebavedomie a zdôrazňuje zmyselno emocionálnu stránku mužského charakteru. Tvar flakónu sa nesie v znamení hesla "menej je viac". Nové idey, nové hodnoty, nové myslenie, nová orientácia, nové výzvy vyžadujú nový typ muža - jeho odev je elegantný a rafinovaný. Nová, preňho samozrejmá "business class", prvotriedne materiály, klasické strihy, mužná kultivovanosť. Je to vôňa, ktorá ukazuje cestu do 21. storočia.

Parfém BOSS NO.6 Hugo Boss si môžete objednať tu >>

Parfém BOSS WOMAN

parfemy hugo boss Women

Boss Woman má štýl, je rafinovaná, vládne sebavedomím zrodeným z úspechu, pretože je inšpirovaná modernou a sebaistou ženou. Sebavedomie a jemná zmyselnosť Boss Woman má razanciu a zmysel pre štýl, skrátka všetko, čím je moderná žena tak úchvatná.

Parfém BOSS WOMAN si môžete objednať tu >>

Parfém DEEP RED Hugo Boss

parfemy hugo boss Deep Red

Vôňa Deep Red zosobňuje ženu Hugo Woman ako tú, ktorá sa pohráva s pravidlami - špecifickými pravidlami - pravidlami zvádzania. Koncepcia Hugo bola vždy tajomnejšou stránkou portfólia Hugo Boss - svojhlavý mladší brat a sestra dokonalej značky Boss.

Pre Hugo Boss je táto tvrdohlavosť najlepšie opísať ako "hra s pravidlami", ktoré určujú náš každodenný život. Každá vôňa Hugo Boss je výzvou, z ktorej vzniknú rôzne formy a situácie, všetko je pod záštitou koncepcie Hugo Boss.

Parfém DEEP RED Hugo Boss si môžete objednať tu >>

Parfém ELEMENTS AQUA Hugo Boss

parfemy hugo boss Aqua

Hugo Boss Boss Aqua. Inšpiráciou pre vytvorenie tejto vône bola elementárna sila vody. Je to čistá vôňa, ktorá oživuje, osviežuje a obnovuje vitalitu muža.

Parfém ELEMENTS AQUA Hugo Boss si môžete objednať tu >>
parfémy hugo boss Všetky parfémy značky Hugo Boss:
Dámske parfémy :: Pánske parfémy

Viac o parfumoch

Prečo nakupovať u nás?

- poštovné a balné nad 100 EUR zdarma
- parfémy "k dodaniu ihneď" máme skladom
- garancia najnižších cien
- expresné doručenie parfémov
- týždenné akcie na parfémy

E-shop parfemika.sk vám ponúka originálne parfémy (Lacoste, Gucci, Hugo Boss, Calvin Klein, Diesel, Versace) a kozmetiku svetových značiek (Bioderma, Biotherm, Clinique, Elizabeth Arden, Estee Lauder, Eucerin, Lancaster) s garanciou najnižších cien. Pravidelne pre vás pripravujeme týždenné akcie za neuveriteľné ceny. Expresné doručenie parfémov až k vašim dverám. Ak ste v našej ponuke nenašli parfém, o ktorý máte záujem, kontaktujte nás e-mailom, alebo telefonicky na čísle 0949 045 454.