Predaj domény parfemika.sk

doména parfemika.sk je na predaj

Cena domény parfemika.sk je 490 EUR aj s celým eshopom a softvérom

volajte 0915 899 836

Tlačiť

Parfémy Salvador Dalí

Salvador Dalí

Salvador Dali, jeden z najslávnejších, najrozporuplnejších maliarov dvadsiateho storočia uzrel svetlo sveta roku 1904 v severovýchodnej časti Španielska ako syn figueraského notára. Už v mladom veku sa uňho jasne prejavilo výnimočné maliarske nadanie a živá fantázia.

Salvador Dali, jeden z najslávnejších a hlavne najrozporuplnejších maliarov dvadsiateho storočia sa narodil roku 1904 v severovýchodnej časti Španielska ako syn figueraského notára. Už v mladom veku sa uňho jasne prejavilo výnimočné maliarske nadanie a živá fantázia, kde jeho hlavnými prvkami jeho umenia boli šok a provokácia

Salvador Dalí už na štúdiach v Madride, sa stretol s novými myšlienkami a osobnosťami ako Rafael Alberti, Federico García Lorca či Luis Buňuel. Podľa slov Dalího priateľov sa jeho čudáctvo neprejavovalo iba v umení.

Salvador Dalí sa na vysokej škole výtvarných umení pre jeho škandály dlho neudržal, No jeho kariéra tým vôbec neutrpela. Najprv dobil Paríž, potom ako 29-ročný prenikol do New Yorku. Už za svojho života sa stal legendou, svetoznámym umelcom, uznávaným predstaviteľom surrealizmu.

Neprejavoval sa však len ako maliar. Napísal množstvo kníh a čoskoro sa dostal do styku so svetom filmu. Mnohí mali o ňom rozporuplné predstavy niektorí ho považovali za génia, mnohí za šaša. On sám sa o tom vyslovil takto:
"Život na tomto svete by bol neznesiteľný, keby tu existovalo súčasne dvesto alebo tristo Dalích. No žiadne strachy, to sa nemôže prihodiť."

Jeho tvorba je lemovaná čarovnými vôňami. Všetky voňavé kompozície, ktoré nesú Dalího meno, obsahujú jeho dva najobľúbenejšie kvety: obľúbený kvet jeho lásky a múzy Galy - ružu a jeho najobľúbenejší kvet - jazmín.

Najznámejšie parfémy Salvador Dalí

Parfém Lagúna

Parfém Salvador Dalí Lagúna

Táto vôňa je stelesnením sna a túžby: nalodiť sa a vydať na plavbu po neznámych vodách. Prežiť pocit nekonečna, nadýchnuť sa jeho vzrušujúceho, vábivého vzduchu. Flakón: typická dalíovská fľaštička pripomína farbou hrebene vĺn Karibského mora.Hlava: mandarinka, slivka, ananás
Srdce: egyptská ruža, vanilka
Základ: pižmo, ambra

Parfém Salvador Dalí Lagúna si môžete objednať tu...

Parfém Dalissime

Parfém Salvador Dalí Dalissime

Parfém Dalissime predstavujúci vrchol ženskosti a citlivosti. Akoby Dali daroval ženám všetky krásy, milotu a nehu sveta. Flakón pripomína prvky korintskej architektúry. Maľba na ženskej tvári je inšpirovaná Dalího dielom Vianoce z roku 1946.Hlava: broskyňa, čierne ríbezle, malina
Srdce: jazmín, konvalinka, ruža
Základ: pravá ambra, vanilka, pižmo

Parfém Salvador Dalí Dalissime si môžete objednať tu...

Parfém Little Kiss cherry

Parfém Salvador Dalí Dalissime

Nová dámska vôňa značky Salvador Dalí - Little Kiss cherry, oslavuje svieže, voňavé, jarné dni prežiarené slnkom. Evokuje obdobie jabloňových a čerešňových kvetov, takých ľahučkých a jemných, že ich odnesie aj mierny vánok. Zdrojom inšpirácie vône je príjemný, harmonický obraz záhrady plnej rozkvitnutých čerešňových stromov. Little Kiss cherry je jemná, osviežujúca vôňa s príjemne ženskou zmyselnosťou a nezvyčajným pikantným podtónom.

Očarujúcim spôsobom interpretuje kvitnúcu mladosť, nezbednú, nevinnú a tiež odvážnu a drzú ženskosť. Dizajn flakónu a vonkajšieho balenia vône Little Kiss cherry navrhol Mikael Carriau, mladý umelec, ktorý navrhol aj dizajn vône Little Kiss. Mikael nám obrazom rozkvitnutej jarnej záhrady ponúka svoju jedinečnú interpretáciu Dalího sveta. Na okamih zatvorte oči a dovoľte svojej predstavivosti putovať po voňavých stopách Little Kiss cherry...

Hlava: yuzu, citrón, liči
Srdce: kvet čerešne, kamélia, lekno
Základ: kôra magnólie, pižmo, ryžový prášok

Parfém Salvador Dalí Little Kiss cherry si môžete objednať tu...

Parfém Purple Lips

Parfém Salvador Dalí Purple Lips

Parfém Purple lips je živou, zmyselnou a predovšetkým zvodnou vôňou. Jej pikantný a fascinujúci charakter podnieti vaše opojné predstavy až k záhadnému a závratnému zmyslovému zážitku. Očarí všetky ženy, ktoré kdekoľvek a kedykoľvek zatúžia po vôni so schopnosťou vyvolávať pocity a túžby. Zapôsobí na ženy, ktoré neváhajú porušiť pravidlá na ceste hľadania skutočnej vášne. Táto opojná, zmyselná vôňa je ódou na ženskosť a jej zvodnú silu.

Spočiatku vás očarí symfónia troch purpurových tónov chvejúcich sa tajomnosťou a vzrušením: čučoriedok, krokusu a purpurovej marakuje, ktorá dodáva úvodu život a intenzitu. Fialka, ľalia a vláčna vanilková orchidea prispievajú k delikátnosti a romantickej elegancii vône. Ambra, santal a pižmo vôňu naplnia mimoriadnou zmyselnosťou.

Hlava: čučoriedka, krokus, purpurová marakuja
Srdce: fialka, ľalia, vanilková orchidea
Základ: ambra, santal, pižmo

Parfém Salvador Dalí Purple Lips si môžete objednať tu...

Parfém Ruby Lips

Parfém Salvador Dalí Ruby Lips

Fantazmagorický svet Salvadora Daliho dokáže zaujať, prekvapiť aj nadchnúť. Pri príležitosti stého výročia Dalího narodenia uvádza parfum Salvador Dali na trh novú dámsku vôňu Ruby Lips, ktorá spojuje výstrednosť s modernou čistotou a minimálnymi líniami. Je to vizionárska vôňa mnohých tvárí. Parfém Ruby Lips je svieža, elegantná, sladká, vzrušujúca vôňa s kvetinovo ovocným nádychom, ktorá Vás okamžite obklopí zmyselnou aurou. Táto novátorská a predsa klasická toaletná voda bola vytvorená pre provokatívnu ženu, ktorá je rozpustilá, odvážna a rada vyčnieva z davu.

Hlava: bergamot, červená slivka, yuzu
Srdce: orchidea, červená ruža, vodná ľalia
Základ: pačuli, santalové drevo, pižmo, ambra

Parfém Salvador Dalí Ruby Lips si môžete objednať tu...

Parfém Agua Verde

Parfém Salvador Dalí Agua Verde

Parfém, ktorý v okamihu evokuje nesmiernu silu priezračne číreho, tyrkysového mora a ktorý vás svojou intenzitou prenesie do autentického a pokojného, takmer surrealistického sveta. Je modernou interpretáciou priam nadpozemskej mužnosti.Hlava: grapefruit, figa, tóny yerba maté
Srdce: jazmín, vetiver, muškátový oriešok
Základ: pižmo, santal, ambra

Parfém Black Sun

Parfém Salvador Dalí Black Sun

Parfém Black Sun, vôňa rovnako mysteriózna, zmyselná a očarujúca ako čierna farba. Záhadná, znepokojujúca a fascinujúca zároveň. BLACK - čierna, taká príznačná pre muža uhladeného pôvabu, svižnej chôdze a pružných spôsobov. Je prirodzene bystrý, zhovorčivý a dôvtipný, vždy pripravený vykročiť vpred k získaniu všetkých životných cieľov. Black Sun - stelesnenie slnečného muža. Muža, ktorý vyžaruje a spätne priťahuje svojou zvodnou energiou.

Mimoriadne atraktívny muž, ktorého zmyselnosť je ukrytá priamo pod povrchom jeho pokožky a prebudí ju i ten najjemnejší dotyk. Muž, ktorý je priateľský a bezstarostný, pričom je sebaistý a vie, kým v skutočnosti je. Black Sun, moderná, hrejivá, zmyselná a príťažlivá pánska vôňa. Vôňa elegancie a mužnej zvodnosti. Moderná, hrejivá, zmyselná a príťažlivá pánska vôňa. Určená mužovi, ktorého charizma a vyžarovanie sú skvelým doplnkom záhadnej noci.

Hlava: bazalka, čierne kadidlo, listy cédra
Srdce: geránium s dotykom sviežej ruže, šalvia, elemiová živica
Základ: fazuľky tonky, vanilka, vetiver

Parfém Salvador Dalí Black Sun si môžete objednať tu...

Parfém Eau De Rubylips

Parfém Salvador Dalí Eau De Rubylips

Parfém Eau De Rubylips je vôňa doteraz nevyjadrenej sviežosti a priezračnosti, pôsobí na pokožke ako chvenie nežných tónov, delikátne osviežujúcich, takmer mrazivých. Je vyjadrením žiarivej, veselej a nežnej ženskosti. Buket ľahkých bielych kvetín ochutených zrelým ovocím, do ktorého sa s potešením zahryznete...Hlava: konvalinka, ruža, kvet bavlníka
Srdce: ananás, zemolez, biela magnólia
Základ: céder, pižmo

Parfém Salvador Dalí Eau De Rubylips si môžete objednať tu...

Parfém Little Kiss

Parfém Salvador Dalí Little Kiss

Flakón vytvoril francúzsky umelec Mikael Carriau inšpirovaný Dalího klasickými maľbami. Tvorcom ovocno-kvetinovej vône parfumu sa stal Guillaume Flavigny. Ukrýva viac než len Dalího originalitu. Je bezstarostnou, sviežou a radostnou poctou žene, ktorá stelesňuje vône Salvador Dalí. Vznikla ako melódia, vychádza z nej intímna, ohromujúca hudobná esencia.

Hlava: čierne ríbezle, divá ruža, nechtík, červené ríbezle
Srdce: pivónia, cyklamén, čajová ruža, broskyňa
Základ: santal, pačuli, pižmo

Parfém Salvador Dalí Little Kiss si môžete objednať tu...

Parfém Sea and Sun in Cadaques

Parfém Salvador Dalí Sea and Sun in Cadaques

Nová dámska vôňa Sea & Sun je stelesnením príjemného pokojného životného štýlu v dedinke Cadaques. Tu Dalí spoznal svoju ženu a múzu Galu. Sea and Sun in Cadaques, nová toaletná vôňa pre dlhé horúce letné dni. Ostro rezaný sklenený flakón s nádychom do modra bol vytvorený v novom modernom duchu vôní značky Salvador Dalí. Čisté a jednoduché línie ozvláštňuje rytina inšpirovaná majstrovou maľbou: "Afrodité z Knidu

Hlava: kumquat (druh mandarínky), marhuľa, čierne ríbezle
Srdce: frézia, modré lekno, lotosový kvet
Základ: cédrové drevo, pižmo, ambra

Parfém Salvador Dalí Sea and Sun in Cadaques si môžete objednať tu...

Viac o parfumoch

Prečo nakupovať u nás?

- poštovné a balné nad 100 EUR zdarma
- parfémy "k dodaniu ihneď" máme skladom
- garancia najnižších cien
- expresné doručenie parfémov
- týždenné akcie na parfémy

E-shop parfemika.sk vám ponúka originálne parfémy (Lacoste, Gucci, Hugo Boss, Calvin Klein, Diesel, Versace) a kozmetiku svetových značiek (Bioderma, Biotherm, Clinique, Elizabeth Arden, Estee Lauder, Eucerin, Lancaster) s garanciou najnižších cien. Pravidelne pre vás pripravujeme týždenné akcie za neuveriteľné ceny. Expresné doručenie parfémov až k vašim dverám. Ak ste v našej ponuke nenašli parfém, o ktorý máte záujem, kontaktujte nás e-mailom, alebo telefonicky na čísle 0949 045 454.