Predaj domény parfemika.sk

doména parfemika.sk je na predaj

Cena domény parfemika.sk je 490 EUR aj s celým eshopom a softvérom

volajte 0915 899 836

Tlačiť

Ako vznikli parfémy Salvatore Ferragamo

Parfémy Salvatore Ferragamo

Spoločnosť Salvatore Ferragamo patrí medzi svetovo uznávaných predstaviteľov talianskeho módneho priemyslu. Produkty tejto značky pre ženy i mužov, zahŕňajúce topánky, kolekcie odevov, kabelky a širokú škálu hodvábnych a kožených doplnkov, sa predávajú po celom svete.

Zakladateľ značky Salvatore Ferragamo (1898) sa narodil v malej dedinke Bonito, vzdialenej asi sto kilometrov od Neapola ako jedenáste dieťa. Už v detstve mal jasnú predstavu - chcel sa stať obuvníkom. Ako trinásťročný mal vlastnú dielňu, dvoch pomocníkov a vytváral dámske topánky na objednávku. V dvadsiatych rokoch v čase hospodárskej krízy odišiel do Ameriky. Presadil sa aj v Holywoode, kde obúval Valentína, Glóriu Swansonovu, Joan Crawfordovú… V roku 1927 po trinástich rokoch sa presťahoval naspäť do Talianska , Florencie, a začal vyrábať topánky pre najmocnejšie ženy (Evita Peron, Marilyn Monroe)

Salvatore Ferragamo využíval pri výrobe topánok na svoju dobu veľmi netradičné materiály - korok, kovové vlákna, drevo, živice, sklo, zlato… Roku 1947 získal ako prvý obuvník módneho Oscara za neviditeľné sandále so zvrškami z nylonového vlákna. Topánky tohto tvorcu nosila Audrey Hepburnová, Greta Garbo, Sophia Lorenová, vojvodkyňa z Windsoru, Evita Peronová, Madonna.

V júli 1996 spoločnosť Salvatore Ferragamo získala kontrolu nad spoločnosťou Emanuel Ungaro, ktorá patrí medzi najvýznamnejšie vo svete módy. Hlavné sídlo spoločnosti Ferragamo je vo Florencii v historickej budove Palazzo Spini Feroni, ktorá je domovom niekoľkých majstrovských diel toskánskej renesancie. V tejto budove sú štúdiá návrhárov, obchodné kancelárie, vzorkovne a od roku 1995 aj múzeum Salvatore Ferragama, kde sú vystavené i pôvodné topánky tohto slávneho obuvníka a zdokumentovaná celá jeho kariéra.
Do sveta vôní vstúpila spoločnosť Ferragamo v roku stého výročia narodenia svojho zakladateľa - roku 1998.

Najznámejšie parfémy značky Salvatore Ferragamo

Parfém Salvatore Ferragamo pour Femme

Parfémy Salvatore Ferragamo incanto pour femme

Súčasná i klasická vôňa zároveň. Kvetinová, diskrétna a veľmi ženská, vytvorená pre nevšedné ženy s vlastným štýlom. Flakón: vyžaruje pevnosť i pružnosť v najčistejšom štýle značky Ferragamo, je minimálny v tvaroch, bohatý v detailoch. Hlava: aníz, nerol, čierne ríbezle, zelené listy.

Parfém Salvatore Ferragamo pour Femme si môžete objednať tu >>

Parfém Salvatore Ferragamo pour Homme

Parfémy Salvatore Ferragamo incanto pour homme

Klasická a pritom moderná vôňa, kontrast tých naj prekvapujúcejších tónov s tradičnými akordmi. Je určená pre neobyčajného muža s vrodenou ľahkou eleganciou, inštinktívnym vkusom a svojským štýlom. Vôňa získala v júni 2000 kozmetického Oscara - cenu FIFI v New Yorku.

Parfém Salvatore Ferragamo pour Homme si môžete objednať tu >>

Parfém F BY FERREGAMO Salvatore Ferregamo

Parfémy Salvatore Ferragamo F BY Ferragamo

Parfém F by Ferragamo je vyjadrením sofistikovanosti a čistej energie, zdržanlivej i neodolateľne zmyselnej. F by Ferragamo je určené žene, ktorá nie len upúta vašu pozornosť, ale priamo a bez kompromisu ju uchváti. Bohatá, zmyselná a mimoriadne ženská vôňa stvárňuje originalitu a sofistikovanost, bez toho aby popierala to najlepšie z tradície Ferragamo.

Parfém F BY FERREGAMO Salvatore Ferregamo si môžete objednať tu >>

Parfém F BY FERRAGAMO POUR HOMME Salvatore Ferregamo

Parfémy Salvatore Ferragamo F BY Ferragamo Pour Homme

Bez toho, že by vyvolávala neprimeranú pozornosť, dokáže dokonale uchvátiť. Vyžaruje z nej neodolateľná a pritom nijako vulgárna zmyselnosť a vášeň. Jeho príťažlivosť preniká hlboko do našej pamäte. Jeho vôňa ... je vôňou osudového muža, ktorý na nás pôsobí svojou zvodnosťou.

Parfém F BY FERRAGAMO POUR HOMME Salvatore Ferregamo si môžete objednať tu >>

Parfém Salvatore Ferragamo INCANTO BLISS

Parfémy Salvatore Ferragamo Incanto Bliss

Ponorte sa do okúzľujúcej podmorskej dimenzie s novinkou z rodiny vôní Incanto. Vydajte sa tam, kde sa budete cítiť slobodná a šťastná. Nadýchnite sa Inncanto bliss a preneste sa z reality do okúzľujúceho sveta pod vodnú hladinu, miesta plného hravosti a blaženosti. Do sveta vzrušujúcich fantázií, kde zvláštna mágia onoho miesta dokáže premeniť vaše sny na skutočnosť.

Parfém Salvatore Ferragamo INCANTO BLISS si môžete objednať tu >>

Parfém Salvatore Ferragamo INCANTO CHARMS

Parfémy Salvatore Ferragamo Incanto Charms

Nadišiel čas vydať sa na cestu za slnkom...Incanto Charms...Slnečný únik...Pobrežie je miesto, ktoré v sebe ukrýva očarujúce a exotické stretnutia s dobrodružstvom...Predstavuje križovatku kultúr spájajúcu európsky šarm so vzácnou exotikou, ktorá priam sála magickou príťažlivosťou vzdialených miest.

Parfém Incanto Charms kúzelne zvádza zmysly a unáša vás na tajomné miesta... Je to silný talizman... Šťastena, ktorá vás chráni na cestách. Incanto Charms stelesňuje pôvab ženy, ktorá je zvedavá, nezávislá a miluje dobrodružstvá. Každý deň pre ňu znamená cestu, z ktorej dokáže vyťažiť maximum zážitkov... Vyžaruje neodolateľnú zvodnosť, ktorá premieňa každý okamih na nezabudnuteľný zážitok.

Parfém Salvatore Ferragamo INCANTO CHARMS si môžete objednať tu >>
parfémy Jil Sander Všetky parfémy značky Salvatore Ferragamo nájdete tu >>

Viac o parfumoch

Prečo nakupovať u nás?

- poštovné a balné nad 100 EUR zdarma
- parfémy "k dodaniu ihneď" máme skladom
- garancia najnižších cien
- expresné doručenie parfémov
- týždenné akcie na parfémy

E-shop parfemika.sk vám ponúka originálne parfémy (Lacoste, Gucci, Hugo Boss, Calvin Klein, Diesel, Versace) a kozmetiku svetových značiek (Bioderma, Biotherm, Clinique, Elizabeth Arden, Estee Lauder, Eucerin, Lancaster) s garanciou najnižších cien. Pravidelne pre vás pripravujeme týždenné akcie za neuveriteľné ceny. Expresné doručenie parfémov až k vašim dverám. Ak ste v našej ponuke nenašli parfém, o ktorý máte záujem, kontaktujte nás e-mailom, alebo telefonicky na čísle 0949 045 454.